Linka na recykláciu automobilových dielov


Mám záujem o cenovú ponuku

Linka na recykláciu automobilových dielov – elektromotorov, štartérov a alternátorov – a na následnú separáciu medi, hliníka a plastov …

Recyklácia automobilových dielov sa zo dňa na deň stáva jednou z najzaujímavejších činností v oblasti recyklácie vozidiel po dobe ich životnosti. Nárast elektrických a elektronických komponentov v motorových vozidlách robí recykláciu, zhodnocovanie a obnovu kovov, najmä medi a hliníka, čoraz dôležitejšími. Nami ponúkané recyklačné linky môžu uľahčiť recykláciu elektromotorov, alternátorov a štartovacích motorov. Je navrhnutá tak, aby umožňovala maximálnu flexibilitu a všestrannosť použitia. Inými slovami, ide o recyklačnú linku, ktorá môže pracovať s rôznymi materiálmi, čo umožňuje extrémne rýchlu návratnosť investícií. Linka je navrhnutá špeciálne pre potreby koncového zákazníka. Kapacita, všestrannosť a flexibilita sú dôležité prvky, ktoré si koncový zákazník dohaduje priamo s výrobcom.

Linka je vybavená vysoko pokročilou autodiagnostikou a systémom pomoci na diaľku. Je navrhnutá a vyrobená v Taliansku s najlepšími komponentmi dostupnými na medzinárodnom trhu ako sú elektronika Schneider alebo Siemens, ložiská SKF a hydraulické prevodové motory Linde „Rossi gearbox“. Precíznosť realizácie a použitie prémiových komponentov umožňujú ponúknuť záruku 24 mesiacov od dátumu dodania alebo spustenia. Inštaláciu a uvedenie do prevádzky vykonávajú technici schválení a certifikovaní výrobcom linky Stokkermill. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Linka zahŕňa zariadenia:

https://www.bolex-industry.sk/stroj/drvic-kladivovy-mlyn-hm/

https://www.bolex-industry.sk/stroj/drvic-kladivovy-mlyn-hm45/

https://www.bolex-industry.sk/stroj/drvic-kladivovy-mlyn-hm80-hm100-hm120/

https://www.bolex-industry.sk/stroj/triedic-nezeleznych-kovov-ec/

https://www.bolex-industry.sk/stroj/jednohriadelovy-preddrvic-ps/

alebo

https://www.bolex-industry.sk/stroj/jednohriadelovy-drvic-csr/

https://www.bolex-industry.sk/stroj/linka-na-granulaciu-recyklaciu-kablov-multiflex-zig-zag/

Kategórie: Značka:
First slide First slide